Teh lazer Disney Pixar Lightyear DX

MattelSKU: 129935

Barcode: 194735069095


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,149 Lek

Përshkrim

Fëmijët mund të eksplorojnë botën e Disney dhe Pixar's Lightyear, historia e origjinës së astronautit që frymëzoi lodrën e preferuar të të gjithëve Space Ranger, me këtë artikull jashtë kësaj bote të frymëzuar nga filmi.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi