Tastierë Redragon Vata K580 RGB

RedragonSKU: 121575

Barcode: 6950376783349


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,999 Lek

Përshkrim

Përveç 18 mënyrave RGB për çelësat kryesorë, ekzistojnë 5 mënyra të ndriçimit të skajeve anësore RGB. Me kënd poshtë dhe anash, ato do të verbojnë desktopin tuaj!
Kontrollet ju lejojnë të luani shpejt, të ndaloni dhe të kapërceni muzikën direkt nga tastiera pa ndërprerë lojën tuaj. Shiriti i lëvizjes lejon kontroll intuitiv me lëvizje të thjeshtë. Ngjyra e çdo ndriçimi tasti në tastierë mund të personalizohet lehtësisht pa instaluar softuer, një zgjedhje e shkëlqyer për të bërë vetë tastierën tuaj elegante.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi