Tastierë Redragon Devarajas K556 RGB Mekanike

RedragonSKU: 116133

Barcode: 6950376747730


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,999 Lek

Përshkrim

Për të konkurruar në nivelin më të lartë, ju nevojitet tastiera mekanike më e shpejtë që ekziston. Redragon K556 RGB nuk është tastiera juaj mesatare e lojërave. Jo vetëm që është i mbi-inxhinieruar dhe i ndërtuar për t'u rrahur, por është i ngarkuar me veçori, duke përfshirë konstruksionin metalik të rëndë dhe ABS, kapëset e çelësave të formuar me injeksion të dyfishtë, çelësat e nivelit të lartë me susta mekanike ultra të fundit, E KUQE e qartë dhe e ndritshme e rregullueshme. Ndriçim i pasmë LED, një lidhës USB i veshur me ar dhe një dizajn rezistent ndaj spërkatjeve.
Një tastierë e fortë mekanike e lojërave. E përkryer për çdo betejë me të cilën mund të përballeni.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi