HP ProDesk 405 G8 DM - AMD Ryzen 5 5600GE | 8 GB | 256 GB | Windows 11 Pro

New
HPSKU: -

Barcode: -


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek84,999ALL

Përshkrim

Permasat Mini PC 34 x175x177 mm (HxDxW)
CPU AMD Ryzen 5 5600GE 6 bërthama/12 fije deri në 4.40 GHz
RAM 8 GB 3200 Mh DDR4
SSD 256 GB PCIe NVMe M.2
Grafika: AMD Radeon Graphics
Ndërfaqet: 1x DisplayPort, 1x HDMI
4 x USB-A 3.2 Gen2, 2 x USB-A 3.2 Gen1
1x USB-C 3.2 Gen2, 1x Rj45 Gigabit Ethernet, TPM 2.0
1x fole e kombinuar e kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
Wireless6 + Bluetooth 5.2
PN: 5L5W5EA
OS: Windows 11 Pro
Garancia: 1 vit

HP ProDesk 405 Desktop Mini u siguron punonjësve thelbësorë performancën e nivelit komercial, sigurinë dhe aftësitë fleksibël të vendosjes që nevojiten për hapësira të vogla pune.

Ideale për: Biznes | Rrjedha e punës në zyrë | Detyra e Operatorit | Pritja | Zmadhimi i thirrjeve | Salla konferencash | Prezantimet | Argëtim në shtëpi

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi