HP Elite 600 G9 - Intel Core i5-12500 | 16 GB | 512 GB | Windows 11 Pro

New
HPSKU: -

Barcode: -


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 134,999 Lek

Përshkrim

Permasat Tower PC 337 x308x155 mm (HxDxW)
CPU Intel Core i5-12500 6 Core/12 Threads deri në 4.90 GHz
RAM 16 GB 4800 Mh DDR5
SSD 512 GB PCIe NVMe M.2
Grafika: Intel UHD Graphics 770
Ndërfaqet: 2x DisplayPort, 1x HDMI, 1x LineOut
4 x USB-A 3.2 Gen2, 3x USB-A 3.2 Gen1, 3x USB-A 2.0
1x USB-C 3.2 Gen2, 1x Rj45 Gigabit Ethernet, TPM 2.0
1x fole e kombinuar e kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
PN: 5U5W2EA
OS: Windows 11 Pro
Garancia: 1 vit

HP Elite 600 G9 ofron performancë, zgjerueshmëri dhe besueshmëri pa kompromis.
I pajisur me procesorin më të fundit Intel, ruajtje të shpejtë dhe memorie, ky është kompjuteri i duhur për punë të mëdha të kryera në hapësira më të vogla pune.

Ideale për: Biznes | Aplikimi i performancës | Rrjedha e punës në zyrë | Detyra e Operatorit | Pritja | Zmadhimi i thirrjeve | Salla konferencash | Prezantimet | Argëtim në shtëpi

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi