Kufje OTL - Harry Potter Junior Zi/E kuqe

New
OTLSKU: 130017

Barcode: 5055371623025


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,399 Lek

Përshkrim

Këto kufje Harry Potter Chibi Kids janë paraqitur me stilin e artit popullor japonez "Chibi". Nëse po regjistroheni në Hogwarts dhe keni nevojë për një pajisje të re për të mahnitur miqtë tuaj magjistarë, këtu janë kufjet për fëmijë Harry Potter Chibi për fëmijë. Shijoni muzikën, aplikacionet, filmat dhe shkollimin në shtëpi duke u lidhur me tabletin ose telefonin tuaj.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi