Kufje Nedis N-imal Safari White Wired

Kurseni 20%
NedisSKU: 123006

Barcode: 5412810318582


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,399 Lek Çmimi i rregullt2,999 Lek

Përshkrim

Këto kufje me tela Nedis® N-imal me printim safari kombinojnë stilin, rehatinë dhe kënaqësinë e dëgjimit.

Përveçse janë argëtuese për t'u mbajtur, këto kufje janë krijuar posaçërisht për të mbrojtur veshët tuaj, falë presionit të kufizuar të zërit prej 85 dB.

Dizajni i tyre i lehtë në vesh, jastëkët e butë të veshit dhe shiriti i rregullueshëm i kokës sigurojnë rehati dhe përshtatje të përsosur.

Kablloja e ndashme e audios siguron qëndrueshmëri të përmirësuar për të dëgjuar tingullin e pastër kristal të muzikës suaj të preferuar të ofruar nga drejtuesi 40 mm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi