Kufje Nedis N-imal Elephant White Wired

Kurseni 20%
NedisSKU: 122936

Barcode: 5412810318544


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,399 Lek Çmimi i rregullt2,999 Lek

Përshkrim

Pikat e shitjes së kufjeve: ngushtësi e zërit, dizajni i boshtit rrotullues dhe i lëvizshëm, mbështetja e telefonatave celulare, transmetimi dhe ndalimi i softuerit të kontrollit të muzikës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi