HD SSD 512 GB Western Digital Pasaporta ime e jashtme [86324]

Western DigitalSKU: 122226

Barcode: 718037863245


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,999 Lek

Përshkrim

My Passport SSD është ruajtje portative me transferime të shpejta. Mbrojtja me fjalëkalim me enkriptimin e harduerit ndihmon për ta mbajtur përmbajtjen tuaj të sigurt. I lehtë për t'u përdorur, SSD My Passport është rezistent ndaj goditjeve, ruajtje kompakte me një dizajn të lezetshëm dhe të qëndrueshëm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi