Glass DC Comics The Batman

New
Paladone Products LtdSKU: 130140

Barcode: 5055964789497


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,349 Lek

Përshkrim

Bëhuni gati për të përballur Gotham City me pijen tuaj të preferuar të ftohtë pranë jush me këtë gotë Batman.
Me një dizajn të shkëlqyeshëm dhe elegant, gota e zezë mat 400 ml për pije përmban logon nga filmi i vitit 2022, The Batman, me një shkëlqim të kuq të thellë. Ana tjetër e xhamit është e printuar me një siluetë të Kalorësit të Errët dhe thotë: "Unë jam hijet".
Xhami Batman është i shkëlqyeshëm për t'u përdorur në punë ose në shtëpi për të qëndruar i hidratuar gjatë gjithë ditës. Tifozët e Batman do ta pëlqejnë stilin e tij të errët dhe minimalist.
Jo i përshtatshëm për përdorim në lavastovilje ose mikrovalë.
Xhami zi dhe i kuq me Batman
Xhami me kapacitet 400 ml (14 floz).

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi