Fisher-Price Soothe 'n Snuggle Koala

MattelSKU: 129907

Barcode: 0887961911305


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,899 Lek

Përshkrim

Foshnja mund të vendoset për një seancë komode përqafimi me Koalën Soothe 'n Snuggle nga Fisher-Price®. Kjo lodër muzikore e butë prej pelushi ka një bark të butë dhe të ndezur që lëviz lart e poshtë me një lëvizje ritmike qetësuese, ashtu si merr frymë. Personalizojeni qetësimin me kohëmatës të personalizueshëm, tingujt e muzikës ose natyrës dhe dritat me shumë ngjyra. Kjo freskuese prej pelushi për foshnjat mund të lahet në makinë dhe përmban një sërë tekstesh për t'i eksploruar duart e vogla.
Barku i Koalës lëviz lart e poshtë në lëvizje ritmike të frymëmarrjes për të ndihmuar në qetësimin dhe ngushëllimin e foshnjës

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi