Fisher Price Selfie Phone Teether

MattelSKU: 129906

Barcode: 887961809541


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 899 Lek

Përshkrim

Telefoni Fisher-Price #Selfie Fun Phone është lodra e përsosur e aktivitetit për të marrë me vete për të porsalindurin në ije. Ky telefon inteligjent pretendues i adhurueshëm ka një pasqyrë të madhe dhe ikona realiste në ekran, një këllëf të butë dhe me teksturë parakolp për daljen e dhëmbëve, një mbajtëse realiste në anën e pasme dhe shumë aktivitete emocionuese praktike që fëmija juaj mund t'i zbulojë. Fëmija juaj mund të klikojë, të trokasë, të rrotullohet dhe të dalë me dhëmbë gjatë gjithë kohës duke luajtur me këtë lodër aktiviteti që merr me vete. .

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi