Fisher Price Rainbow Mobile & Music Box

MattelSKU: 129918

Barcode: 194735000241


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,249 Lek

Përshkrim

Ndihmojeni të porsalindurin tuaj të shkojë për të fjetur me Rainbow Showers Bassinet në celularin pranë shtratit nga Fisher-Price. Lodrat e varura me dizajne të adhurueshme të reve dhe diellit, së bashku me listën e luajtjes 20-minutëshe Ready, Settle, Sleep, do ta ndihmojnë fëmijën tuaj të relaksohet në ëndrrat e ëmbla. Ky celular Fisher-Price përmban gjithashtu një sensor të qarit që rinis veprimin qetësues celular sa herë që i vogli juaj bën zhurmë! Ndërsa i porsalinduri juaj rritet, celulari shndërrohet në një zbutës tavoline me një dritë nate. Celulari jo për përdorim në koshët me tendë ose kopshte.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi