Fisher Price DC League of Super Pets Power Spin Merton

New
MattelSKU: 130457

Barcode: 194735051342


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,999 Lek

Përshkrim

Këto pako me figura dinamike ju lejojnë të keni super kafshën tuaj të preferuar të kombinuar me një veprim mekanik argëtues dhe të fuqishëm!

Merton vrapon nëpër një det derrash të liga gini me mekanizma në këmbë!?

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi