Fisher Price DC League of Super Pets Launch Vehicle Krypto

New
MattelSKU: 130462

Barcode: 194735051069


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Kriminelët e rinj mund ta dërgojnë Krypto Superqenin të "fluturuar" në veprim, ashtu si në filmin DC League of Super-Pets, me këtë figurë dhe automjet Super Launch Krypto nga Fisher-Price. Fëmijët mund të vendosin Krypto Superqenin në avionin e tij të padukshëm dhe të shtyjnë përpara për të "patrulluar" qytetin. Me derrat e këqij të Lulusë në sy, ata mund të shtypin butonin për të nisur Krypto nga automjeti dhe ta dërgojnë atë të "fluturojë" në veprim! (Shifrat shtesë shiten veçmas dhe në varësi të disponueshmërisë.)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi