Fisher Price DC League of Super Pets Batman & Ace

New
MattelSKU: 130459

Barcode: 194735051175


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Kriminelët e rinj mund të rikrijojnë aksionin e furishëm nga filmi DC League of Super-Pets me këtë figurë të qëndrueshme të vendosur nga Fisher-Price. Fëmijët mund të tërhiqen dhe të lëshojnë krahun e figurës për të parë Batman-in të hedhë grepin e tij përleshje ndërsa dërgon Ace the Hound "duke ngarkuar" pas të liqve. (Shifrat shtesë shiten veçmas dhe sipas disponueshmërisë.) Qytetarët e Gotham City janë të sigurt me Batman dhe qenin e tij, Ace, në vëzhgim!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi