Fisher Price Cuddle N' Snuggle Hedgehog

MattelSKU: 129920

Barcode: 194735000265


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,099 Lek

Përshkrim

Një shok iriq me një mohawk? Tingëllon si një mik mjaft i lezetshëm për kohën e lojës. Lodra prej pelushi Cuddle n' Snuggle Hedgehog nga Fisher-Price ka 8 tekstura të ndryshme dhe 3 tinguj unikë për t'i eksploruar foshnjat, duke përfshirë rrudhat e barkut, zhurmën e befasishme brenda dhe një hundë kërcitëse!

Ky mik i paqartë përmban gjithashtu sythe të lidhura, kështu që ju mund të shtoni dhe merrni me lehtësi lodrat e preferuara të të voglit tuaj për kohën e lojës kudo. (Lodra shtesë shiten veçmas dhe sipas disponueshmërisë)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi