Figura Power Rangers Dino TriceraptoPS Battle Zord

Kurseni 40%
Giochi PreziosiSKU: 119616

Barcode: 8056379026990


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,399 Lek Çmimi i rregullt3,999 Lek

Përshkrim

Shkatërroni zuzarët me filmin Power Rangers T-Rex Epic Battle Zord! T-Rex Zord luan fraza nga filmi dhe tingujt e betejës, dhe përfshin dy lëshues predhash dhe një figurë Red Power Ranger.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi