Figura PJ Masks Romeo's Bot Builder

HasbroSKU: 129783

Barcode: 5010993857722


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,149 Lek

Përshkrim

Merrni përsipër botën (dmth. botën e luajtjes së pretenduar) me grupin e lojërave Romeo Bot Builder! Kjo lodër PJ Masks është e mbushur me veçori argëtuese. I pajisur me teknologjinë Hasbro Hero ID, ky grup lojërash PJ Masks njeh figurat e veprimit 7,5 cm të PJ Masks të përputhshme me Hero ID (përfshihen figurat e Catboy dhe Romeo; figura të tjera shiten veçmas, në varësi të disponueshmërisë) si heronj ose zuzar, madje mund të aktivizojë personazhet dritat dhe tingujt specifikë!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi