Figura Pixar Toy Story Action Chop Buzz Lightyear

New
MattelSKU: 130529

Barcode: 194735045969


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,899 Lek

Përshkrim

Ekziston një mision sekret në hapësirën e paeksploruar. Shkojme! Ky Buzz Lightyear i madh, që flet dhe tërheqës, do të sjellë emocione të mëdha dhe të qeshura për fansat e Space Ranger nga Disney dhe Pixar's Toy Story. Kjo figurë aksioni 12 në shkallë e njeriut kozmnik flet mbi 30 fraza filmash, si "Deri në pafundësi dhe përtej!" duke aktivizuar butonin e kuq në gjoks. Dhe kjo nuk është e gjitha! Ai gjithashtu bën një veprim dinamik të prerjes së plotë me tinguj - thjesht shtypni butonin në shpinë! Me nyje të shumta të lëvizshme, përveç veçorive të veçanta, fansat do të zbulojnë argëtim interaktiv në një shkallë të gjerë. Kjo figurë e Buzz Lightyear ka një pamje vërtet autentike të filmit me kostumin e tij ikonik Space Ranger, i kompletuar me një helmetë që hapet dhe mbyllet. Fëmijët mund të rijetojnë të gjitha skenat e tyre të preferuara nga filmat Toy Story, me frazat dhe veprimet që vijnë direkt nga vetë Buzz. Ngjyrat, dimensionet dhe dekorimet mund të ndryshojnë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi