Figura Paw Patrol Rescue Knights Ryder and Pups

Spin MasterSKU: 129751

Barcode: 778988383148


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek4,149ALL

Përshkrim

Bëhuni gati për misione mesjetare të mbushura me aksion me Paketën e dhuratave PAW Patrol Ryder dhe Pups Rescue. Kjo paketë e mahnitshme koleksioniste e figurave PAW Patrol përfshin një figurë ekskluzive të veprimit Ryder që nuk do ta gjeni askund tjetër, së bashku me Chase, Marshall, Rubble, Skye dhe tre miq mini-dragoi shumëngjyrësh. Të veshur me armaturën e tyre të Kalorësve të Shpëtimit, Ryder dhe këlyshët janë gati të hidhen në veprim dhe t'ju ndihmojnë të krijoni misionet tuaja emocionuese të shpëtimit të dragoit, ashtu siç keni parë në shfaqje.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi