Figura Paw Patrol Rescue Knights Hero Pups Skye

Spin MasterSKU: 129762

Barcode: 778988414675


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek1,999ALL

Përshkrim

Patrol PAW po shkon në mesjetë! Bashkohuni me këlyshët tuaj të preferuar dhe miqtë e tyre të rinj të dragoit ndërsa ata shkojnë në misione emocionuese shpëtimi me Paketat e Këlyshëve të Shpëtimit dhe Dragonit! Ky grup figurash veprimi përfshin Skye dhe shokun e saj të besueshëm të dragoit, Scorch! E veshur me armaturën e saj të Kalorësve të Shpëtimit, qenushja e dashur e PAW Patrol është gati të hidhet në veprim. Shtypni butonin e distinktivit të Skye për ta bërë mjetin e shpinës së saj të transformohet dhe të hapet!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi