Figura Paw Patrol Rescue Knights Hero Pups Rocky

Spin MasterSKU: 129764

Barcode: 778988414699


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,649 Lek

Përshkrim

• FIGURAT E VEPRIMIT TË PAW PATROLIT: Rocky është i përgatitur dhe gati për kohën e aventurës, me dragoin e tij Flame. Rocky ka veshur forca të blinduara të Kalorësve të Shpëtimit me detaje në shkallë dragoi, një helmetë dhe një jakë me thumba.
• MJETET E SHPËTIMIT PUNE: Kur miqtë e tij të dragoit janë në telashe, thjesht shtypni butonin e distinktivit në armaturën e Rocky-t për të aktivizuar mjetin e tij të shpëtimit. Mjeti del menjëherë nga çanta e shpinës për të ndihmuar në kursimin e ditës.
• DRAGON ME SUPER FRAHË: Flaka fisnike e dragoit është një domosdoshmëri për koleksionin tuaj. Kapni Rocky-n në shpinën e Flame dhe shtypni butonin në bishtin e Flakës që super krahët të përplasen ndërsa fluturoni në veprim.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi