Figura Marvel Avengers Mech Strike Black Panther 15 cm

HasbroSKU: 129775

Barcode: 5010993791705


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,099 Lek

Përshkrim

Mekanizmat mblidhen! Përballë një kërcënimi dërrmues, Heronjtë më të Fuqishëm të Tokës kanë mbledhur një grup të ri të fuqishëm mjetesh! Këto kostume të pabesueshme mekanike janë shpresa më e mirë e planetit kundër mosmarrëveshjeve në dukje të pakapërcyeshme! Merrni pjesë në argëtimin e blinduar me figurat dhe pajisjet e Avengers Mech Strike. Çdo lodër Mech Strike është frymëzuar nga një personazh i ndryshëm nga universi Marvel.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi