Figura Jurassic World Dominion Yangchuanosaurus

New
MattelSKU: 130504

Barcode: 194735034154


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,699 Lek

Përshkrim

Bëhuni gati për emocione dhe aventura me këto figura të mishngrënësve të mëdhenj të frymëzuar nga Jurassic World: Dominion. Çdo figurë Massive Action vjen në një madhësi mbresëlënëse, rreth 14 inç e gjerë, dhe ka një lëvizje dramatike sulmi unike për speciet e dinosaurëve. Ata gjithashtu shfaqin një gamë të zgjeruar lëvizjeje në veprimet e tyre sulmuese për një lojë realiste beteje. Çdo figurë përmban skulpturë autentike dhe ngjyra dhe tekstura realiste për lojë dramatike ose pozime dinamike. Sillni në jetë këta dinosaurët e veprimit masiv me lojën dixhitale të zgjatur duke përdorur realitetin e shtuar! Guxoni të shihni se si mund të bëhet loja e vërtetë e dinosaurëve! Thjesht skanoni kodin e fshehur të ADN-së me çdo pajisje inteligjente për të zhbllokuar përvojat AR në aplikacionin falas Jurassic World Facts. Pajisja inteligjente nuk përfshihet. Bën një dhuratë të shkëlqyer për moshat 4 vjeç e lart.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi