Figura Hatchimals Deluxe Family Pack Unicorn

Spin MasterSKU: 129754

Barcode: 778988377222


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,299 Lek

Përshkrim

Krijo aventura argëtuese familjare me Kartonin Familjar të Hair Stylistëve të Hair Stilistëve të Hatchimals CollEGGtibles! Kanë mbërritur tetë familje krejtësisht të reja Hatchimals, secila me pamjen dhe temën e vet. Mblidhni kërcimtarë të maceve, artistë luanësh, muzikantë lakuriqësh, pilotë të rrallë të qenve, yje super të rrallë të konkursit të Fox dhe më shumë! Ky karton përfshin 10 karaktere, 2 aksesorë dhe një grup lojërash sekrete brenda. Hapni kartonin për të gjetur 5 vezë, 2 Prindër, 1 Big Kid dhe aksesorët, më pas thyeni vezët për të takuar pjesën tjetër të stilistëve të flokëve Unicorn: 3 Little Kids dhe 4 Bebe të ëmbla.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi