Figura Hatchimals CollEGGtibles Paketat e vëllezërve

Spin MasterSKU: 129758

Barcode: 778988377314


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 999 Lek

Përshkrim

Zgjero koleksionin tënd Hatchimals CollEGGtibles me vëllezërit e motrat e ëmbël nga familjet e reja, të adhurueshme Hatchimals!
Çdo familje ka pamjen dhe temën e saj unike të frymëzuar nga aktivitetet e tyre të preferuara. Zbuloni tetë familje Hatchimals, si kërcimtarët e maceve, artistët e luanit, muzikantët e lakuriqëve të natës, pilotët e rrallë të qenve, yjet e konkursit të Fox-it dhe më shumë - ata janë të gjithë kaq të lezetshëm! Paketa e vëllezërve është mënyra e përsosur për të filluar ndërtimin e familjeve tuaja.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi