Figura Hatchimals CollEGGtibles Mini Family Pack

Spin MasterSKU: 129756

Barcode: 778988377345


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,799 Lek

Përshkrim

Zbuloni dhe zbuloni një familje të Hatchimals CollEGGtibles ekskluzive me paketën familjare! Çdo familje e re e adhurueshme Hatchimals ka një pamje dhe ndjesi unike, të frymëzuar nga aktivitetet e tyre të preferuara. Zbuloni tetë familje Hatchimals, të tilla si Macet Dancing, Luanët e Artistëve, Lakuriqët e Muzikantëve, Qeni i rrallë Pilot, Star Fox super i rrallë dhe shumë të tjera - ata janë të gjithë kaq të lezetshëm! Çdo paketë familjare është plot me surpriza argëtuese, duke përfshirë një grup lojërash me një shtëpi vezë, një vezë të vogël Hatchimals me një, dy ose tre foshnja misterioze, plus dy prindër Hatchimals, një fëmijë të vogël, tre aksesorë dhe më shumë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi