Figura Goozonians Twin Pack

New
Character OptionsSKU: 130475

Barcode: 5029736074074


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,749 Lek

Përshkrim

Ju prezantojmë GooZonians - superheronjtë më të zgjatur ndonjëherë që mbrojnë mbretërinë magjike të GooZonia - një tokë ku goja e magjepsur me nuancë ylberi rrjedh nëpër gjithçka! Bëhuni gati për disa aventura magjike me një sërë heronjsh të rinj super të lezetshëm, super elastik si askush tjetër! Njihuni me Mbretëreshën Ember, Princeshën Flik dhe miqtë ndërsa ata mashtrojnë fuqitë e reja të çuditshme, përgjegjësitë mbretërore dhe qëllimet e skuadrës duke parandaluar ApoGoolypse! Kjo paketë e veçantë binjake e figurave të veprimit GooZonian përfshin versione ekskluzive të Mbretëreshës Ember dhe Princeshës Flik me mbushje të paparë më parë. Zgjatni dhe shtypni Heroin tuaj GooZonian dhe ata gjithmonë do të kthehen në formën e tyre origjinale! Shtrydhni trupat e tyre për të eksploruar mbushjet e ndryshme dhe shikoni që trupat e tyre të shkretë lëvizin dhe shtrihen! Shtrëngoni trupat e tyre për të zbuluar hijeshitë e tyre të fshehura të fuqisë magjike. Bukuria e flakës së Mbretëreshës Ember e fuqizon atë nga brenda, ndërsa sharmi Lightning i Princeshës Flik i jep praninë e saj elektrizuese! Shikoni dhe mblidhni të 6 GooZonianët e mprehtë, të lezetshëm dhe elastik në serinë 1! Mund t'i mbledhësh të gjitha? Sigurohuni që të shikoni filmin vizatimor GooZonians në YouTube, ku mund të shikoni heronjtë tuaj të preferuar të zbulojnë hijeshitë e tyre të veçanta magjike dhe të shpëtoni GooZonia nga kërcënimi i Zemrës së Gurit!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi