Figura Goozonians Mbretëresha Ember

New
Character OptionsSKU: 130470

Barcode: 5029736075651


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,549 Lek

Përshkrim

Ju prezantojmë GooZonians - superheronjtë më të zgjatur ndonjëherë që mbrojnë mbretërinë magjike të GooZonia - një tokë ku goja e magjepsur me nuancë ylberi rrjedh nëpër gjithçka! Bëhuni gati për disa aventura magjike me një sërë heronjsh të rinj super të lezetshëm, super elastik si askush tjetër! Njihuni me Mbretëreshën Ember, Princeshën Flik dhe miqtë ndërsa ata mashtrojnë fuqitë e reja të çuditshme, përgjegjësitë mbretërore dhe qëllimet e skuadrës duke parandaluar ApoGoolypse! Shtrihuni dhe shtypni heroin tuaj të veprimit Queen Ember, ajo gjithmonë do të kthehet në formën e saj origjinale! Shtrydheni atë dhe shikoni trupin e saj të shkathët duke lëvizur dhe shtrirë! Shtrëngoni atë për të zbuluar hijeshinë e saj magjike të fuqisë së flakës që e fuqizon atë nga brenda. Ember është i fundit në një linjë të gjatë të Phoenixes për të udhëhequr njerëzit e mirë të GooZonia. Ajo e merr këtë përgjegjësi shumë seriozisht dhe përpiqet t'i vendosë nevojat e njerëzve të saj përpara nevojave të saj. Kjo nuk është aq e lehtë sa duket. Sidomos kur motra e saj impulsive hidhet me kokë në një aventurë të re. Për fat të mirë, reflekset e shpejta të Ember dhe Fire Charm mund ta shpëtojnë motrën binjake Flik nga shumica e telasheve në të cilat ajo futet. Shikoni dhe mblidhni të 6 GooZonianët e mprehtë, të lezetshëm dhe elastik në serinë 1! Mund t'i mbledhësh të gjitha? Sigurohuni që të shikoni filmin vizatimor GooZonians në YouTube, ku mund të shikoni heronjtë tuaj të preferuar të zbulojnë hijeshitë e tyre të veçanta magjike dhe të shpëtoni GooZonia nga kërcënimi i Zemrës së Gurit!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi