Figura Goozonians Glyde

New
Character OptionsSKU: 130473

Barcode: 5029736075668


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,549 Lek

Përshkrim

Ju prezantojmë GooZonians - superheronjtë më të zgjatur ndonjëherë që mbrojnë mbretërinë magjike të GooZonia - një tokë ku goja e magjepsur me nuancë ylberi rrjedh nëpër gjithçka! Bëhuni gati për disa aventura magjike me një sërë heronjsh të rinj super të lezetshëm, super elastik si askush tjetër! Njihuni me Mbretëreshën Ember, Princeshën Flik dhe miqtë ndërsa ata mashtrojnë fuqitë e reja të çuditshme, përgjegjësitë mbretërore dhe qëllimet e skuadrës duke parandaluar ApoGoolypse! Shtrihuni dhe shtypni heroin tuaj të veprimit Glyde, ajo gjithmonë do të kthehet në formën e saj origjinale! Shtrydheni atë dhe shikoni trupin e saj të shkathët duke lëvizur dhe shtrirë! Shtrëngoni atë për të zbuluar sharmin e saj magjik kristal që e drejton nga brenda. Glyde është Inxhinierja Mbretërore dhe shpikësi, ajo krijon pajisje dhe procese fantastike fleksibël për të mposhtur Zemrën e Gurit një herë e përgjithmonë. Glyde pëlqen të shoqërohet me vajzat e tjera dhe është gjithmonë gati për disa punë në terren. Megjithatë, ajo është më e rehatshme në punëtorinë e saj në kështjellë. Shikoni dhe mblidhni të 6 GooZonianët e mprehtë, të lezetshëm dhe elastik në serinë 1! Mund t'i mbledhësh të gjitha? Sigurohuni që të shikoni filmin vizatimor GooZonians në YouTube, ku mund të shikoni heronjtë tuaj të preferuar të zbulojnë hijeshitë e tyre të veçanta magjike dhe të shpëtoni GooZonia nga kërcënimi i Zemrës së Gurit!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi