Figura Goozonians Cora

New
Character OptionsSKU: 130471

Barcode: 5029736075637


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek1,549ALL

Përshkrim

Ju prezantojmë GooZonians - superheronjtë më të zgjatur ndonjëherë që mbrojnë mbretërinë magjike të GooZonia - një tokë ku goja e magjepsur me nuancë ylberi rrjedh nëpër gjithçka! Bëhuni gati për disa aventura magjike me një sërë heronjsh të rinj super të lezetshëm, super elastik si askush tjetër! Njihuni me Mbretëreshën Ember, Princeshën Flik dhe miqtë ndërsa ata mashtrojnë fuqitë e reja të çuditshme, përgjegjësitë mbretërore dhe qëllimet e skuadrës duke parandaluar ApoGoolypse! Shtrihuni dhe shtrëngoni heroin tuaj të aksionit Cora, ajo gjithmonë do të kthehet në formën e saj origjinale! Shtrydheni atë dhe shikoni trupin e saj të shkathët duke lëvizur dhe shtrirë! Shtrëngoni atë që të zbulojë sharmin e saj magjik të guaskës duke i dhënë zërit të saj një fuqi magjike dhe forcë të paparë më parë! Si Drejtor Artistik i kompanisë Royal Performance Cora i mban vajzat të argëtohen kur kanë nevojë për një pushim nga studimet dhe misionet Stone Heart. Ajo jeton për krijimin e ideve të reja që mund t'i vendosë në muzikë ose të ngjitet në skenën që i pëlqen të performojë dhe të kënaqet. Shikoni dhe mblidhni të 6 GooZonianët e mprehtë, të lezetshëm dhe elastik në serinë 1! Mund t'i mbledhësh të gjitha? Sigurohuni që të shikoni filmin vizatimor GooZonians në YouTube, ku mund të shikoni heronjtë tuaj të preferuar të zbulojnë hijeshitë e tyre të veçanta magjike dhe të shpëtoni GooZonia nga kërcënimi i Zemrës së Gurit!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi