Figura Funko Pop! Vinyl Walt Disney World 1167: FilharMagic Mickey Mouse

New
FunkoSKU: 130354

Barcode: 889698595100


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Përkujtoni 50 vjet magji në Walt Disney World Resort me Mickey Mouse dhe personazhe të tjerë klasikë të Disney si Pops! Mickey është gati të drejtojë orkestrën Filharmagic si ky Pop! të koleksionueshme. Sillni Walt Disney World në shtëpi me koleksionin e ri të Walt Disney World Resort për 50 vjetorin! Figura e vinylit është afërsisht 4.52 inç e gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi