Figura Funko Pop! Vinyl Television 913: La Casa De Papel-Helsinki

FunkoSKU: 123039

Barcode: 889698441940


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Po planifikoni grabitjen më të madhe të bankës që bota do të shohë ndonjëherë? Helsinki mund të jetë i dobishëm. Grabitësi i aftë nga seriali i Netflix Money Heist (La Casa de Papel) është riimagjinuar si një Pop i stilizuar! figura në uniformën e tij të kuqe me firmë. Pop! figurat sjellin në jetë maskotat tuaja të preferuara me një dizajn unik të stilizuar. Çdo figurë vinili është 3,75 inç e lartë dhe vjen në paketimin e kutisë së dritares, duke i bërë ato të shkëlqyera për t'u shfaqur!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi