Figura Funko Pop! Televizioni Vinyl 1192: The Witcher Geralt

FunkoSKU: 129996

Barcode: 889698578141


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Funko Pop! figurat i kthejnë personazhet tuaja të preferuara në figura me një dizajn unik të stilizuar. Këto figura vinili janë 3,75 inç të larta dhe vijnë në paketimin e kutisë së dritares, duke e bërë atë të shkëlqyeshëm për t'u shfaqur!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi