Figura Funko Pop! Vinyl Rocks 250: Iron Maiden Eddie

New
FunkoSKU: 130076

Barcode: 889698576093


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Nga iron Maiden, Iron Maiden, si një vinyl POP i stilizuar nga Funko! Figura qëndron 3 3/4 inç dhe vjen në një kuti të ekranit të dritares. Shikoni figurat e tjera të Iron Maiden nga Funko! Mblidhni të gjitha! Specifikimet e produktit: Nga iron Maiden, iron Maiden, si një vinyl POP i stilizuar nga Funko! Stenda koleksionuese e stilizuar 3 ¾ inç e lartë, perfekte për çdo adhurues të Iron Maiden! Mblidhni dhe shfaqni të gjithë popin iron Maiden! Vinyl!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi