Figura Funko Pop! Vinyl Retro Toys 43: Masters of The Universe He-Man

New
FunkoSKU: 130332

Barcode: 889698514316


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,299 Lek

Përshkrim

Megjithëse ai mendohet të jetë një frikacak, subjektet e tij nuk e dinë që Princi Adam kthehet në He-Man heroin që mbron vazhdimisht Eternia dhe Castle Grayskull nga keqbërësit. Pop 10-inç! Ai-Man ka marrë sëpatën dhe mburojën e tij për të mbrojtur dhe mbretëruar mbi koleksionin tuaj Zotërinj të Universit. Figura e vinylit është 10 inç e gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi