Figura Funko Pop! Vinyl Movies 532: Gollum-Lord Of The Rings

FunkoSKU: 122167

Barcode: 889698135597


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Funko POP Zoti i unazave! E ardhmja e qytetërimit qëndron në fatin e Unazës së Vetëm, e cila ka humbur prej shekujsh! Kur i riu Frodo Baggins trashëgon Unazën, ai hyn në legjendë ndërsa udhëton me Shoqërinë e Unazës për ta shkatërruar atë një herë e përgjithmonë. Derisa Unaza të shkatërrohet, Funko është i emocionuar të prezantojë disa personazhe nga Trilogjia e Lordit të Unazave tani si Mystery Minis dhe të zbulojë një seri të re të Pop-it! vinyl. Kjo seri e Pop! përmban Gollum, Lurtz, Merry dhe Pippin. Përfundimi i serisë është Aragorn!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi