Figura Funko Pop! Filmat Vinyl 42: Harry Potter- Harry Potter

FunkoSKU: 122252

Barcode: 889698149365


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Nga Harry Potter, Harry w/ Marauders Map, si një vinyl POP i stilizuar nga Funko! Figura qëndron 3 3/4 inç dhe vjen në një kuti të ekranit të dritares. Shikoni figurat e tjera të Harry Potter nga Funko! Mblidhni të gjitha!.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi