Figura Funko Pop! Vinyl Movies 05: Harry Potter- Severus Snape

Kurseni 15%
FunkoSKU: 119887

Barcode: 849803058623


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,869 Lek Çmimi i rregullt2,199 Lek

Përshkrim

Sillni një pjesë të Hogwarts-it në shtëpi! Nga bota magjike e Harry Potter, Funko prezanton këtë figurë vinili Severus Snape POP! Kjo kokë e ashpër e Shtëpisë Slytherin është 3 3/4 inç e gjatë. Shikoni figurat e tjera të Harry Potter nga Funko!. Kujdesuni për disa nga personazhet tuaj të preferuar të Harry Potter si pops: Harry Potter, Voldemort, Albus Dumbledore, Hermione Granger Ron Weasley, Severus Snape, Rubeus Hagrid, Dobby, Sirius Black, Luna Lovegood, Draco Malfoy, Dementor, Minerva McGonagaly, Luci , Mad-Eye Moody, George Wesley, Fred Weasley, Bellatrix, Ambridge, Remus Lupin, Ginny Weasley dhe Peter Pettigrew! Përfshin një mbrojtës Pop box të përshtatshëm për çdo investim koleksionist.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi