Figura Funko Pop! Vinyl Marvel 911: Spider-Man Suit Black & Gold

New
FunkoSKU: 130074

Barcode: 889698568272


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Koleksioni juaj Spider-Man: No Way Home mund të mos e shohë Peter Parker të lëvizë në radhët e tij me kostumin e tij të ri të zi dhe të artë. Ky Pop! Figura e kostumit të zi dhe ari Spider-Man do të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo set Marvel. Vinyl bobblehead është afërsisht 3,25-inç i gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi