Figura Funko Pop! Vinyl Harry Potter 17: Dobby

New
FunkoSKU: 130067

Barcode: 849803065614


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Nga bota e Harry Potter, Dobby, si një vinyl POP i stilizuar nga Funko!
Qëndrime koleksionuese të stilizuara 3 3/4 inç të larta, perfekte për çdo adhurues të Harry Potter!
Mblidhni dhe shfaqni të gjithë popin e Harry Potter! Vinyl!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi