Figura Funko Pop! Vinyl Disney Pin 10: Pixar Carl

New
FunkoSKU: 130363

Barcode: 671803412637


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Aventura po shikon lart! Mblidhni Carl Fredricksen për koleksionin tuaj UP si një Loungefly Pop! Gjilpere. Pin përmban pajisje metalike me ngjyrë argjendi dhe një stendë të integruar. Kunja e smaltit është afërsisht 4 inç e gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi