Figura Funko Pop! Vinyl Disney 585: Frozen II-Sven

FunkoSKU: 123035

Barcode: 889698427029


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Sweet Sven është renë budalla dhe të dashur që takuam në Frozen të Disney-t, dhe tani ai është kthyer në Frozen 2! Ai është kthyer në një Pop super të stilizuar! figura për t'i shtuar koleksionit tuaj.Pop! figurat sjellin në jetë maskotat tuaja të preferuara me një dizajn unik të stilizuar. Çdo figurë vinili është 3,75 inç e lartë dhe vjen në paketimin e kutisë së dritares, duke i bërë ato të shkëlqyera për t'u shfaqur!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi