Figura Funko Pop! Vinyl Disney 512: Dumbo Dreamland

FunkoSKU: 122731

Barcode: 889698342179


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Pop! figurat sjellin në jetë maskotat tuaja të preferuara me një dizajn unik të stilizuar. Çdo figurë vinili është 3,75 inç e lartë dhe vjen në paketimin e kutisë së dritares, duke i bërë ato të shkëlqyera për t'u shfaqur!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi