Figura Funko Pop! Vinyl Disney 196: Descendants-Jay

Kurseni 30%
FunkoSKU: 114907

Barcode: 849803078034


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,539 Lek Çmimi i rregullt2,199 Lek

Përshkrim

Pasardhësit Pop! Shifrat janë të freskëta nga Ishulli i të Humburve!

Si fëmijët e zuzarëve famëkeq të Disney-t,
ata janë çuditërisht keqbërës!

Ju do t'i keni duart plot me Malin, vajzën e Maleficent, Evie,
Vajza e Mbretëreshës së Keqe, Carlos, djali i Cruella de Vil, dhe Jay, djali i Jafarit!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi