Figura Funko Pop! Vinyl Disney 1016: Princesha Moana

New
FunkoSKU: 130073

Barcode: 889698559706


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Disney po pret Festën Ultimate të Princeshës për të frymëzuar dhe fuqizuar ju dhe të dashurit tuaj me histori guximi dhe force. Mblidhni princeshat tuaja të preferuara të Disney si Funko Pop! figurat dhe plotësoni koleksionin tuaj Disney Ultimate Princess me Moana duke marrë guaskën nga vala e oqeanit me shokun e saj Hei Hei. Figura e vinylit është afërsisht 4,5 inç e gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi