Figura Funko Pop! Animacion Vinyl 72: Naruto Shippuden Sasuke

New
FunkoSKU: 130068

Barcode: 849803063672


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Nga hiti anime Naruto, Sasuke, si një vinyl POP i stilizuar nga Funko!

Qëndrimet e koleksionueshme të stilizuara 3 3/4 inç të larta, perfekte për çdo adhurues të Narutos!

Mblidhni dhe shfaqni të gjithë Naruto dhe anime Pop! Vinilet!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi