Figura Funko Pop! Keychain Tower Recon Specialist-Fortnite

Kurseni 20%
FunkoSKU: 122268

Barcode: 889698369510


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 799 Lek Çmimi i rregullt999 Lek

Përshkrim

Nëse e konsideroni hollësinë dhe bukurinë cilësi të rëndësishme në një luftëtar, Fortnite Pocket Pop! janë gati për t'u bërë skuadër. Çdo Pop! Vinyl Figure vjen i paketuar në një kuti të ekranit të dritares dhe është afërsisht 3 3/4-inç i gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi