Figura Funko Pop! Keychain Moonwalker-Fortnite

Kurseni 20%
FunkoSKU: 121469

Barcode: 889698369497


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,039 Lek Çmimi i rregullt1,299 Lek

Përshkrim

Cili është stili juaj i lojës? A zgjidhni të hidheni në betejë me armë të ndezura apo të kamponi nëpër shkurre dhe të prisni që armiqtë tuaj të eliminojnë njëri-tjetrin? Jeni lojtari i parë apo i fundit nga autobusi i betejës? Është stili juaj më shumë solo, dyshe apo skuadra? Cilado qoftë strategjia juaj e betejës, ka një gjë për të cilën lojtarët anembanë botës mund të bien dakord: Fortnite është fantastik. Pocket Pop!-et janë Pop! të vogla të koleksionueshme. Çdo Pocket Pop! është 1.5 inç i gjatë. Këto Pocket Pop! të koleksionueshme kanë të njëjtat veçori si ato standarde Pop!, por janë tkurrur për t'u futur rehat në xhepin tuaj!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi